Becijfering Zoals afgesproken is 30% van het eindcijfer bepaald door de gemaakte huiswerkopgaven en 80% door het tentamencijfer. Uiteraard geldt hierbij dat 80 + 30 = 100(in het voordeel van de student). Van de huiswerkopgaven hebben we de beste vier opgaven mee laten tellen. Te laat ingeleverde opgaven konden hooguit de helft van de oorspronkelijk toegekende hoeveelheid punten opleveren.

Resultaten Kennisrepresentatie 13 20 27  3 10 17 best Ex Fi
mar mar mar apr apr apr 4 am nal
9604650  10 10 10 10 9 10 10 10 10
9622578  3  6  7  6  x  4 5.3 7.8 7.8
9251006  6  8  6  6  9  9  6 7.3 7.8
9630651  5  6  6  6  x  x 5.8 6.8 7.1
9622551  7  6  5  6  8  x 6.8 5.8 6.6
9528989  8  8  x  x  7  8 7.8 4.8 6.1
9411887  7  6  5  6  2  x  6 4.8 5.6
9727833  7  5  6  5  x  x 5.8 4.3 5.1

Bij vragen of onduidelijkheid kun je bij Joost J. Joosten, kamer 438, langs gaan. Het is dan ook mogelijk het tentamen en nog niet opgehaalde opgaven in te zien.

N.B. Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend.